Oblast hlavy

Časté potíže v oblasti hlavy

migrényCNS, paměťpotíže očípotíže s vlasypotíže s pletí
Oblast hrudi

Časté potíže v oblasti hrudi

plicní infekcealergie, astma, bronchitidazadýchávánícysty v prsou
Oblast břicha

Časté potíže v oblasti břicha

žaludekslinivkajátrapotíže s vyprazdňovánímgynekologické potíže

Z INTERNETOVÉ PORADNY KARDIOLOGA


Manžel trpí mírnou hypertenzí – TK 135/90. Zatím nechce brát žádné léky, avšak užívání přírodních produktů je nakloněný. Jaké přípravky Energy byste mu doporučil? Velmi pěkně Vám děkuji za odpověď. Michaela

Nutná je v první řadě úprava životosprávy – omezení solení, pravidelný pohyb – chůze, turistika anebo jízda na kole, v zimě běžky, též plavání a podobné rekreační sportování. Žádné cigarety, alkohol a kofein s mírou a přiměřený odpočinek, spánek, relaxaci. Z našich Energy přírodních přípravků je vhodný ze základního Pentagramu© bylinný koncentrát Renol (dávkování podle přiloženého návodu, začít malou dávkou – např. 3x denně 2 kapky ve sklenici vody), po několika třítýdenních cyklech s týdenní pauzou udělat přestávku 2–3 týdny a stejně postupovat s přípravkem Korolen. K oběma je vhodný jako nadstavbový přípravek Fytomineral kapky, ale i B!omultivitamin 1x denně 1 kapsle a Celitin 1x denně 1 kapsle ráno.

Je mi 21 let a poslední asi dva měsíce mě trápí píchání u srdce, v levé dolní části hrudníku. Nikdy ne při fyzické námaze, většinou když jen tak sedím, anebo když jdu spát. Mám jít na odborné vyšetření? Dáda

Na odborné vyšetření včetně EKG samozřejmě jděte. Ale píchání u srdce zpravidla není projevem onemocnění srdce. I když je to dost nepříjemné, není vůbec nebezpečné. Je to projev nervosvalového dyskomfortu, někdy přitom hraje roli uskřinutý nerv, jindy páteř i vegetativní nervový systém. Dobře zabírají běžná vegetativní sedativa na krátký čas – řekněme 7–10 dní. Z Energy produktů se dobře osvědčil Stimaral 2x denně 6 kapek ve sklenici vody, případně Korolen 3x denně 2–6 kapek.

MUDr. Július ŠÍPOŠ


<< zpět

Nákupní košík
Akční slevy

AKCE 

LEDNOVÁ AKCE

NOVINKA - SPIRON AIR

POSÍLENÍ IMUNITY

 

Součástí členství v klubu Energy je bezplatná KONZULTACE Vašich zdravotních obtíží a PORADENSTVÍ prostřednictvím e-mailu nebo telefonu.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

více

Jsem jin nebo jang konstituce?

Jsem jin nebo jang konstituce?

Otestujte se - jaký jste konstituční typ!

více
Rada pro toto období

Rada pro zimní období

Rada pro zimní období

V zimním období, kdy nás provází chlad a vlhko, začíná pro naše tělo zátěž na ledviny a močový měchýř. Právě tyto orgány, patřící podle TČM k prvku voda, logicky nemají rády zimu a vlhko. V ohrožení však jsou i systémy s nimi související. Zajímavá je vazba na celý opěrný aparát, trpí naše páteř, klouby, které mohou natékat a pobolívat.

více
Facebook Copyright © 2002 - 2012 McRAI s.r.o.
Real application for internet