Oblast hlavy

Časté potíže v oblasti hlavy

migrényCNS, paměťpotíže očípotíže s vlasypotíže s pletí
Oblast hrudi

Časté potíže v oblasti hrudi

plicní infekcealergie, astma, bronchitidazadýchávánícysty v prsou
Oblast břicha

Časté potíže v oblasti břicha

žaludekslinivkajátrapotíže s vyprazdňovánímgynekologické potíže

Z INTERNETOVÉ PORADNY GYNEKOLOGA


• S potěšením mohu říci, že jsem opět těhotná, v 3 týdnu, díky Energy. Mohu i nadále užívat Energy výrobky i když jsem před 1,5 rokem přišla o dítě v 7. Měsíci z nezjištěných důvodů a následně potom překonala hlubokou trombózu se zánětem pravé končetiny? Děkuji, H. M.

Velmi Vám z celého srdce blahopřeji. Pominu-li klasická lékařská opatření (vedení v poradně pro riziková těhotenství a určení event. nutnosti léčby zabraňující zvýšenému srážení krve), mohu Vám během celého těhotenství doporučit: Barley 2–3x denně 1 lžičku do sklenice vody, Chlorellu 3x denně 1 tabletu, Vitamarin 2x denně 2 kapsle. Cytovitalem potírat bříško, pokud máte (byť mírné) varixy, potírat Ruticelitem. A těšit se na miminko, společně s partnerem mu vytvořit příjemné prostředí pro jeho vývoj – hladit, promlouvat s ním, příjemná hudba, žádný strach a stres.

 

• Ráda bych se zeptala, co byste doporučil na stále se vracející vaginální mykózy. Po klasické léčbě (vaginální čípky), se problém zpravidla do několika měsíců objeví znovu. Pravidelně užívám Gynex, Fytomineral i další produkty Energy.

Děkuji, H. S.

Ke Gynexu v dávce 3x denně 7 kapek přidejte ještě Probiosan 2x denně 1 kapsli, lokálně Audiron – při potížích pár kapek na vložku přes den a na tampon na noc do pochvy (když bude výtok nebo svědění a pálení) a 2x týdně heřmánkový čaj. Noste jen bavlněné prádlo a vynechejte sladká jídla, velmi omezte pečivo z bílé mouky.

 

•Lékař mi ultrazvukem diagnostikoval hemoragický tumor o velikosti 2,2 cm na pravém vaječníku. Je možné potvrdit takovouto diagnózu jen ultrazvukem? Je nutná operace? Existují nějaké kapky, které by mohly napomoci jeho vstřebání? Děkuji, Lucie

Diagnóza ultrazvukem je spolehlivá. Doporučuji  Gynex 3x denně 7 kapek, cysta vymizí do 8 týdnů. Operace není třeba.

 

 •Může se užívat Gynex současně s hormonální antikoncepcí? Momentálně užívám hormonální antikoncepci, předtím jsem brala Gynex (kvůli nepravidelné menstruaci). Gynex mi však pomáhal i po psychické stránce, cítila jsem se vyrovnanější a spokojenější. Děkuji za odpověď, Sylvie

 Bez obav můžete užívat obojí zároveň.

 

 •Je možné řešit zánět močového měchýře pomocí Energy přípravků, nebo je nutné brát antibiotika? Doma mám Drags Imun, stačilo by to? Děkuji, Elen

Můžete jej zkusit v dávce 3x denně 10 kapek, ale lepší zkušenost mám s Grepofitem?3x denně 4 kapsle po dobu 3 dnů, pak užívat týden 3x denně 1 kapsli. Pít příjemně teplý čaj (2,5 l/den). Aplikujte suché teplo.

 

•Hledám účinný produkt i jako prevenci proti herpes genitalis. Děkuji, Petra

 Při akutní infekci bych doporučil celkově aspoň 10 dnů Drags Imun 3x denně 9 kapek a místně jím 2x denně potírat léze oparu. K tomu Imunosan 2x denně 1 kapsli po dobu 6 týdnů k posílení protioparové imunity.

S přáním pevného zdraví,

 

 MUDr. Bohdan HALTMAR


<< zpět

Nákupní košík
Akční slevy

AKCE 

LEDNOVÁ AKCE

NOVINKA - SPIRON AIR

POSÍLENÍ IMUNITY

 

Součástí členství v klubu Energy je bezplatná KONZULTACE Vašich zdravotních obtíží a PORADENSTVÍ prostřednictvím e-mailu nebo telefonu.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

více

Jsem jin nebo jang konstituce?

Jsem jin nebo jang konstituce?

Otestujte se - jaký jste konstituční typ!

více
Rada pro toto období

Rada pro zimní období

Rada pro zimní období

V zimním období, kdy nás provází chlad a vlhko, začíná pro naše tělo zátěž na ledviny a močový měchýř. Právě tyto orgány, patřící podle TČM k prvku voda, logicky nemají rády zimu a vlhko. V ohrožení však jsou i systémy s nimi související. Zajímavá je vazba na celý opěrný aparát, trpí naše páteř, klouby, které mohou natékat a pobolívat.

více
Facebook Copyright © 2002 - 2012 McRAI s.r.o.
Real application for internet