Oblast hlavy

Časté potíže v oblasti hlavy

migrényCNS, paměťpotíže očípotíže s vlasypotíže s pletí
Oblast hrudi

Časté potíže v oblasti hrudi

plicní infekcealergie, astma, bronchitidazadýchávánícysty v prsou
Oblast břicha

Časté potíže v oblasti břicha

žaludekslinivkajátrapotíže s vyprazdňovánímgynekologické potíže

Stimaral a King Kong partneři v dobrých i zlých časech


Duben představuje v roce druhé mezidobí Země a protože Země má pověstnou schopnost se zablokovat a stagnovat, je třeba mu věnovat speciální pozornost. Země dubna je navíc posílena Zemí tohoto roku a navíc ještě Zemí nadcházejícího dvanáctiletí a udržet tak mohutnou Zemi pod kontrolou může být úkol, který nás bude stát více sil než máme. Země v nás by se mohla zacyklit a pak se snadno stane, že nebudeme schopni pohnout se z místa. Mohli bychom mít problémy s neustále se opakujícími myšlenkami a obavami a navíc cítit nesnesitelnou únavu a ještě nesnesitelnější přecitlivělost. Každá změna nám pak bude připadat jako nepřekonatelný problém a krize v podobě fyzického nebo psychického vyčerpání je na obzoru. Abychom se tíze kumulující Země dokázali lépe vzepřít a neskončili v posteli nebo na psychiatrii, je rozumné využít dubnové akční nabídky – Stimaral spolu s King Kongem jsou totiž tento měsíc k mání za zvýhodněnou cenu. Oba tyto bylinné koncentráty patří k prvku Země a díky tomu, že obsahují směs účinných adaptogenů, pomohou nám vyrovnat se se zvýšenou fyzickou i psychickou zátěží. Stimaral o něco více působí na stabilizaci a harmonizaci myšlení a psychiky, probouzí intuici a zvyšuje duševní schopnosti. King Kong oproti tomu povzbuzuje fyzickou sílu a pomáhá vyrovnat se s vyššími nároky na tělesnou aktivitu a výkonnost. Velmi prospěšně působí u starých lidí, kteří pociťují, že nedostatek fyzických sil je ubírá i o síly psychické. Stimaral a King Kong je možné užívat dohromady – Stimaral ve chvíli, kdy potřebujeme povzbudit mozek a King Kong v případě, že potřebujeme povzbudit svaly – tito dva totiž pracují jako dokonale funkční sehraný pár. Právě této jejich schopnosti lze využít i k harmonizaci partnerského vztahu – King Kong patří samozřejmě mužům, kterým dodá sílu, odvahu a vpravdě mužskou energii a pomůže jim vyrovnat se s poměrně vysokými nároky okolí na to, co všechno by měli zvládat. Stimaral zase patří ženám, kterým dodá rozvahu, klid, citlivost, podpoří intuici a schopnost zvládat více věcí najednou. V harmonickém vztahu totiž partneři nedělají totéž, ale efektivně a citlivě se doplňují. Zkuste proto využít možností tohoto dokonalého páru a probudit ve vašem vztahu přirozené schopnosti každého z vás.

Mgr. Tereza VIKTOROVÁ


<< zpět

Nákupní košík
Akční slevy

AKCE 

LEDNOVÁ AKCE

NOVINKA - SPIRON AIR

POSÍLENÍ IMUNITY

 

Součástí členství v klubu Energy je bezplatná KONZULTACE Vašich zdravotních obtíží a PORADENSTVÍ prostřednictvím e-mailu nebo telefonu.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

více

Jsem jin nebo jang konstituce?

Jsem jin nebo jang konstituce?

Otestujte se - jaký jste konstituční typ!

více
Rada pro toto období

Rada pro zimní období

Rada pro zimní období

V zimním období, kdy nás provází chlad a vlhko, začíná pro naše tělo zátěž na ledviny a močový měchýř. Právě tyto orgány, patřící podle TČM k prvku voda, logicky nemají rády zimu a vlhko. V ohrožení však jsou i systémy s nimi související. Zajímavá je vazba na celý opěrný aparát, trpí naše páteř, klouby, které mohou natékat a pobolívat.

více
Facebook Copyright © 2002 - 2012 McRAI s.r.o.
Real application for internet