Oblast hlavy

Časté potíže v oblasti hlavy

migrényCNS, paměťpotíže očípotíže s vlasypotíže s pletí
Oblast hrudi

Časté potíže v oblasti hrudi

plicní infekcealergie, astma, bronchitidazadýchávánícysty v prsou
Oblast břicha

Časté potíže v oblasti břicha

žaludekslinivkajátrapotíže s vyprazdňovánímgynekologické potíže

Skeletin prospěje každému


Základem Skeletinu je rozemletá sépiová kost, která je zdrojem biologicky dostupných minerálních látek - především vápníku a hořčíku. Jedná se o naprosto unikátní, čistě přírodní substanci, kterou nenalezneme v žádném přípravku na regeneraci kostí běžně dostupném v lékárně. Podobně jako všechny preparáty Energy, také Skeletin obsahuje bioinformační složku, která zaručí, že se minerály dodané do organismu dostanou na své cílové místo, tedy do kostí a kloubních chrupavek. U synteticky vyrobených přípravků na klouby tuto záruku nemáme. V případě nefungující dráhy střeva a ledvin nedokáže organismus dodané látky zabudovat na místo svého určení. Projdou organismem, aniž se zužitkují, a vyloučíme je střevem a ledvinami zase ven. Uživatelé přípravků Energy jsou ve výhodě, neboť je předpoklad, že již absolvovali regenerační kúru.

Po více než půlroční zkušenosti se Skeletinem jsem se ve své praxi nesetkal s žádným pacientem, kterému by tento přípravek v menší či větší míře nepomohl. Většina lidí udává zmírnění kloubních potíží a celkové zlepšení vitality. Je všeobecně známo, že regenerace pohybového aparátu je běh na dlouhou trať a já předpokládám, že za další půlrok již budeme mít důkazy o účinnosti Skeletinu v podobě zlepšených parametrů při denzitometrickém měření hustoty kostní hmoty u pacientů s osteoporózou.

Pro koho je SKELETIN vhodný? Dá se říci, že pro každého. V těhotenství podporuje zdravý vývoj plodu, v dětství zajišťuje správný vývoj kostry, v mládí chrání klouby před nadměrnou zátěží sportem, a konečně ve zralém věku zpomaluje přirozené procesy stárnutí. Pravidelné preventivní užívání 1 kapsle denně doporučuji opravdu každému.

MUDr. Vojtěch Togner


<< zpět

Nákupní košík
Akční slevy

AKCE 

VÁNOČNÍ AKCE

NOVINKA - SPIRON AIR

POSÍLENÍ IMUNITY

AKCE ČAJE

Součástí nákupu je bezplatná KONZULTACE Vašich zdravotních obtíží a PORADENSTVÍ prostřednictvím e-mailu nebo telefonu.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

více

Jsem jin nebo jang konstituce?

Jsem jin nebo jang konstituce?

Otestujte se - jaký jste konstituční typ!

více
Rada pro toto období

Rada pro podzimní období

Rada pro podzimní období

V podzimním období se téměř každý setká se zdánlivě banální, běžnou nemocí- chřipkou. Začne nastydnutím, rýmou, pokračuje únavou, schváceností, teplotou, kašlem...po bolesti zubů prý druhá nejčastější nemoc na světě. Bývá často podceňovaná, přechozená a nedostatečně vyléčená. Bohužel může vyústit ve více závažné potíže typu chronických zánětů ( ledvin, kloubů..), různé komplikace ( zápaly plic), v horším případě nás může dlouhodobě provázet (např.v podobě revmatoidní artitidy), léčení je poté komplikované a obtížné.

více
Facebook Copyright © 2002 - 2012 McRAI s.r.o.
Real application for internet