Oblast hlavy

Časté potíže v oblasti hlavy

migrényCNS, paměťpotíže očípotíže s vlasypotíže s pletí
Oblast hrudi

Časté potíže v oblasti hrudi

plicní infekcealergie, astma, bronchitidazadýchávánícysty v prsou
Oblast břicha

Časté potíže v oblasti břicha

žaludekslinivkajátrapotíže s vyprazdňovánímgynekologické potíže

S PORUCHAMI SLUCHU SI ENERGY SKVĚLE PORADÍ NEJEN VE STÁŘÍ


Sluchová ztráta může postihnout každého z nás, již dávno se netýká jen starší generace. Časté záněty v oblasti středního ucha, infekční nemoci, virózy (příušnice, pásový opar, bakteriální infekce aj.) mohou sluch ohrozit. Existuje celá řada chemických látek, které poškozují sluch – například jinak užitečná antibiotika, těžké kovy, tuková rozpouštědla. Mnohé z těchto látek pronikají do tkání, obecně poškozují nervovou soustavu a může dojít k poškození vnitřního ucha.

K vážnému poškození sluchu dojde i vlivem nadměrného hluku, například hlasitým poslechem hudby především oblíbených walkmanů!

Právě produkty Energy jsou skvělé i v případě sluchových problémů. Po oboustranné ušní operaci nosím již 18 let sluchadlo. Po zkušenosti s Audironem v kombinaci s Artrinem už nemusím s každou bolestí ucha běhat na ORL. Na vatovou tyčinku nakapu Audiron a několikrát denně vytřu ucho. Okolí ucha potřu Artrinem a při nachlazení si jím namažu celý obličej, hlavně nosní a čelní dutiny. Bolesti nebo otoky uší zmizí do několika hodin, maximálně do jednoho dne. Obyčejná rýma je totiž pro každého nedoslýchavého dost problematická, protože se sluch i přes použití sluchadla zhorší. Ze všech produktů Energy u mě jednoznačně “vyhrává” Artrin – je to naše rodinná první pomoc na všechny neduhy.

Rovněž ušní šelest, tinnitus (trvalé zvonění, pískání či hučení v jednom nebo obou uších), který mi dlouhá léta svou intenzitou a nepřetržitým projevem velice znepříjemňoval život, je díky produktům Energy minulostí. Léčba tinnitu metodami klasické medicíny u mne nezabírala, ale kombinace Audironu a Celitinu ano. V levém uchu tinnitus zcela zmizel a v pravém uchu se výrazně zeslabil a již není mým stálým “společníkem” dnem i nocí.

Všem svým kamarádkám – maminkám dětí – jsem také doporučila Audiron. Děti jsou často náchylné k zánětu středního ucha, kdy následuje návštěva ORL a končí to pícháním zánětu středouší.

To samozřejmě do budoucna ohrožuje kvalitu sluchu dítěte a často má za následek zhoršení sluchu. Sluchadlo je sice skvělý pomocník, ale sluch nikdy zcela nenahradí. Bolesti oušek jsou u některých dětí běžné i několikrát v měsíci, díky Audironu už ale neberou antibiotika a při jeho preventivním používání nejsou záněty tak časté.

V současné době pracuji v Poradenském centru pro neslyšící a nedoslýchavé v Domažlicích, kde poskytujeme sociální služby sluchově postiženým osobám s různým druhem a stupněm sluchového postižení. Dále nabízíme širokou škálu pomůcek, které poškození či ztrátu sluchu kompenzují. Po 4leté osobní zkušenosti (včetně celé rodiny a známých) s produkty Energy doporučuji ve spolupráci s KE Blížejov všem klientům našeho Poradenského centra tyto produkty jako stálého společníka i pomocníka.


<< zpět

Nákupní košík
Akční slevy

AKCE 

LEDNOVÁ AKCE

NOVINKA - SPIRON AIR

POSÍLENÍ IMUNITY

 

Součástí členství v klubu Energy je bezplatná KONZULTACE Vašich zdravotních obtíží a PORADENSTVÍ prostřednictvím e-mailu nebo telefonu.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

více

Jsem jin nebo jang konstituce?

Jsem jin nebo jang konstituce?

Otestujte se - jaký jste konstituční typ!

více
Rada pro toto období

Rada pro zimní období

Rada pro zimní období

V zimním období, kdy nás provází chlad a vlhko, začíná pro naše tělo zátěž na ledviny a močový měchýř. Právě tyto orgány, patřící podle TČM k prvku voda, logicky nemají rády zimu a vlhko. V ohrožení však jsou i systémy s nimi související. Zajímavá je vazba na celý opěrný aparát, trpí naše páteř, klouby, které mohou natékat a pobolívat.

více
Facebook Copyright © 2002 - 2012 McRAI s.r.o.
Real application for internet