Oblast hlavy

Časté potíže v oblasti hlavy

migrényCNS, paměťpotíže očípotíže s vlasypotíže s pletí
Oblast hrudi

Časté potíže v oblasti hrudi

plicní infekcealergie, astma, bronchitidazadýchávánícysty v prsou
Oblast břicha

Časté potíže v oblasti břicha

žaludekslinivkajátrapotíže s vyprazdňovánímgynekologické potíže

Pro dobrý průběh těhotenství


Minulý rok energie otěhotnění vyloženě přály a tak se není čemu divit, že letos porodnice praskají ve švech a ulice se jen hemží rostoucími bříšky. Každá nastávající maminka se přirozeně v průběhu těhotenství snaží udělat pro své rostoucí miminko to nejlepší, a tak se dříve nebo později začne pídit po vhodných potravinových doplňcích a kosmetických výrobcích. Často ovšem narazí na “zaklínadlo” v podobě věty: nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Tohle zaklínadlo těhotnou ženu bombarduje ze všech stran, až začne mít pocit, že se bez rizika může přiblížit jen k “úředně schváleným” preparátům. Firma Energy naštěstí nabízí přírodní přípravky, které budou opravdu užitečné nejen vám, ale i vašemu miminku po celou dobu těhotenství, kojení a i dlouho po něm. Chlorella je vhodná v průběhu celého těhotenství i kojení, je přírodním zdrojem vitaminů, protizánětlivých látek a růstových faktorů. Navíc užívání Chlorelly bude pomalu ale jistě kumulovat energii v játrech, která bude nezbytná pro zvládnutí energeticky náročného porodu. Z tohoto důvodu je optimální dávka 2x denně až 4–5 tablet Chlorelly (s postupným zvyšováním), i když běžné dávkování je poněkud nižší. Zajišťuje také přísun aminokyselin, který je užitečný například i při vegetariánské stravě. Vyšší potřebu vitaminu C, která souvisí s tvorbou a růstem tkání, je vhodné doplnit 1 – 2 tabletami Flavocelu denně. Dalším doplňkem, který by rozhodně neměl chybět zvláště v posledním trimestru těhotenství, je Vitamarin. Rybí tuk je totiž zdrojem nenasycených mastných kyselin, které jsou nezbytné pro vývoj mozku, který akceleruje právě v posledních měsících před porodem a v prvních třech měsících života dítěte. Rostoucí bříško a prsa je vhodné mazat Cytovitalem, který je účinnou prevencí těhotenských strií a zlepší funkci i kvalitu dělohy a mléčných žláz. Pokožce celého těla udělá dobře tělové mléko Caralotion, které hydratuje do hloubky, dobře se vpíjí a pomůže zvláště při svědění, které vzniká při napínání kůže. Zatížené cévy dolních končetin ochrání Ruticelit. Bolesti kolen, chodidel a únavu pomůže odehnat Artrin. Pokud se v průběhu těhotenství objeví jakákoli infekce, poradí si s ní hustá kaše z Artrinu a Cytosanu aplikovaná zevně na zánětlivé místo. Uvědomte si, že přirozená intuice ženy v době těhotenství značně stoupá, takže se ničeho nebojte, řiďte se svým tušením, svými pocity a instinkty a určitě neuděláte chybu. Pohodové prožívání toho nejkrásnějšího životního období vám přeje nastávající maminka...

Mgr. Tereza VIKTOROVÁ


<< zpět

Nákupní košík
Akční slevy

AKCE 

LEDNOVÁ AKCE

NOVINKA - SPIRON AIR

POSÍLENÍ IMUNITY

 

Součástí členství v klubu Energy je bezplatná KONZULTACE Vašich zdravotních obtíží a PORADENSTVÍ prostřednictvím e-mailu nebo telefonu.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

více

Jsem jin nebo jang konstituce?

Jsem jin nebo jang konstituce?

Otestujte se - jaký jste konstituční typ!

více
Rada pro toto období

Rada pro zimní období

Rada pro zimní období

V zimním období, kdy nás provází chlad a vlhko, začíná pro naše tělo zátěž na ledviny a močový měchýř. Právě tyto orgány, patřící podle TČM k prvku voda, logicky nemají rády zimu a vlhko. V ohrožení však jsou i systémy s nimi související. Zajímavá je vazba na celý opěrný aparát, trpí naše páteř, klouby, které mohou natékat a pobolívat.

více
Facebook Copyright © 2002 - 2012 McRAI s.r.o.
Real application for internet