Oblast hlavy

Časté potíže v oblasti hlavy

migrényCNS, paměťpotíže očípotíže s vlasypotíže s pletí
Oblast hrudi

Časté potíže v oblasti hrudi

plicní infekcealergie, astma, bronchitidazadýchávánícysty v prsou
Oblast břicha

Časté potíže v oblasti břicha

žaludekslinivkajátrapotíže s vyprazdňovánímgynekologické potíže

Peralgin je jednička, chválí MUDr. Togner


Co je alergie

Jedná se o abnormální reakci organismu na cizorodou látku, na niž by správně vůbec neměl reagovat. Názorně vysvětlím: napadne-li nás virus chřipky, začneme se bránit aktivací imunitního systému. Ve zvýšené míře se tvoří bílé krvinky, které virus likvidují. Tuto reakci pociťujeme jako rýmu či kašel, máme výtok z očí, většinou i horečku. Toto je reakce zcela normální. Dostaneme-li se do blízkosti rozkvetlého stromu nebo pokosené louky, neměli bychom reagovat nijak, pro zdravého člověka je to zevní činitel přirozený. Imunitní systém alergika však toto prostředí vyhodnotí jako tělu cizí, nebezpečné, a reaguje aktivací bílých krvinek. Dochází k vodnaté rýmě, výtoku z očí či astmatickému záchvatu, případně dušnosti. Proč tomu tak je, se dosud nepovedlo nikomu prokázat. Faktem zůstává, že před 100 lety byla alergie pojmem neznámým.

Co přispívá k alergiím

Je jisté, že jedním z faktorů je množství cizorodých látek v okolí, které roste geometrickou řadou umělá barviva, konzervační látky v potravinách, výfukové plyny, rozvoj chemického průmyslu. Umělé hmoty jsou všude (oblečení, plastové láhve, hračky apod.), zkrátka chemie, kam se podíváme.

Dalším faktorem je paradoxně úzkostlivá “sterilita”, v níž jsou dnešní děti vychovávány v rámci prevence proti bakteriím. Kdysi děti běhaly po louce, občas se vyválely v blátě, jedly ovoce nemyté přímo ze stromů a nebyly alergiky. Dnešní hygienické normy jsou úplně jiné, ale i díky jim každé vybočení z uvedené “sterility” vyhodnotí organismus jako cizorodou látku a reaguje alergicky.

Dalšími jistými faktory alergie jsou dědičnost (dítě rodičů alergiků se ve většině případů stává také alergikem) a především stres - přepracování, problémy v rodinných vztazích, vyčerpání nervového systému, to vše výrazně oslabuje už tak těžce zkoušený imunitní systém výdobytky civilizace. Předpokládá se, že do 20 let bude 50 % populace alergiky.

Co nabízí klasická medicína

Kdyby někdo přišel na to, jak alergii vyléčit, stal by se zcela určitě nositelem Nobelovy ceny. Podle současných lékařských poznatků je alergie neléčitelná a terapeutickými zásahy se dají pouze zmírnit příznaky nebo dosáhnout přechodné úlevy.

Z klasických léků používá klasická medicína především antihistaminika, což jsou léky, které zasahují do reakce bílých krvinek na cizorodou látku, a kortikoidy hormonální léky tlumící zánět. Obojí však má vedlejší účinky: u antihistaminik (Dithiaden, Claritin, Zyrtec, Xyzal) je to celkový útlum - únava, ospalost, u kortikoidů (Hydrocortison, Prednison, Dexamethazon, Triamcinolon) oslabení imunitního systému, který tlumí organismus celkově. Nicméně u úporných alergií klady převažují, a proto alergikům nezbývá než užívat tyto léky celý život.

Alternativní metody léčby

Alternativní metody léčby představují další možnost tlumení alergických projevů. Já osobně mám výborné zkušeností s akupunkturou a homeopatií, léčitelé používají celou řadu metod na bázi harmonizace energetického systému (reiki, sujok, one brain). Z přírodních potravinových doplňků toho moc nemáme, na trhu jsou výtažky z perily, tablety s brutnákem, látky typu echinacey, podporující všeobecně imunitní systém, což je zhruba vše.

Firma Energy vyvíjí přípravky na přírodní bázi, které díky bioinformaci působí i na podkorová mozková centra organismu. Myslím, že o výborných účincích Vironalu, Regalenu, Renolu či Drags imunu není třeba obšírně hovořit, zkušenosti s nimi a s mnoha dalšími produkty Energy jsou ty nejlepší.

Před několika měsíci se ovšem v našich prodejních místech objevil zcela nový přípravek PERALGIN. Již z jeho názvu je zřejmé, k čemu je určen.

Peralgin - jednička v boji proti alergiím

Když jsem si poprvé prostudoval složení Peralginu, bylo mi jasné, že výrobce přesně věděl, na které oblasti se zaměřit.

Základ tvoří extrakt z perily křovité, léčivky používané v tradiční čínské medicíně s vědecky prokázanými protialergickými projevy. Housenice čínská tibetská parazitární houba - zvyšuje vitalitu organismu a má významný ochranný vliv na dýchací systém. Rovněž brutnák a hořčík jsou osvědčené protialergické a protizánětlivé komponenty. Pro podporu imunity je v přípravku obsažen výtažek z jadérek hroznového vína, silný antioxidant a tonizátor, a kozlík lékařský pro zklidnění nervového systému (zmírňuje bolesti a křeče, působí proti nespavosti).

Naprostá většina pacientů Peralgin potřebuje.

S napětím jsem očekával, jak budou na přípravek takto slibného složení reagovat konkrétní pacienti. Ani mě ale nepřekvapilo, že při testování Supertronicem kladně reagovalo na 80 % lidí. A zdaleka to nebyli jen alergici, ale i ženy s hormonální dysbalancí, pacienti s poruchami imunitního systému a různými potížemi zdánlivě nesouvisejícími, jejichž základem byl stres, aniž by si to někdy sami připouštěli. Po 1 až 2 měsících užívání, kdy přicházeli ke kontrolnímu vyšetření, došlo ve většině případů ke zlepšení parametrů EAV testu a ke zmírnění či úplnému ústupu potíží. Především u diagnózy “senná rýma” byli uživatelé Peralginu zcela bez potíží. Přičítám to jedinečné kombinaci bylinek, která pokrývá celé spektrum předpokládáné příčiny alergické reakce.

Někdy se stává, že pacient nemá čas na testování Supertronicem a chce doporučit nějaký přípravek. S klidným srdcem mu mohu nabídnout Peralgin (3x 1 tobolku), protože vím, že žije ve spěchu, nenajde-li si ani půlhodinu na změření energetických meridiánů, a základem jeho problémů je jeho nevyrovnaný nervový systém.

Po Skeletinu je Peralgin již druhým letošním unikátem Energy a s optimismem očekávám, čeho se dočkáme v budoucnu.

MUDr. Vojtěch Togner, KC Ostrava


<< zpět

Nákupní košík
Akční slevy

AKCE 

LEDNOVÁ AKCE

NOVINKA - SPIRON AIR

POSÍLENÍ IMUNITY

 

Součástí členství v klubu Energy je bezplatná KONZULTACE Vašich zdravotních obtíží a PORADENSTVÍ prostřednictvím e-mailu nebo telefonu.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

více

Jsem jin nebo jang konstituce?

Jsem jin nebo jang konstituce?

Otestujte se - jaký jste konstituční typ!

více
Rada pro toto období

Rada pro zimní období

Rada pro zimní období

V zimním období, kdy nás provází chlad a vlhko, začíná pro naše tělo zátěž na ledviny a močový měchýř. Právě tyto orgány, patřící podle TČM k prvku voda, logicky nemají rády zimu a vlhko. V ohrožení však jsou i systémy s nimi související. Zajímavá je vazba na celý opěrný aparát, trpí naše páteř, klouby, které mohou natékat a pobolívat.

více
Facebook Copyright © 2002 - 2012 McRAI s.r.o.
Real application for internet