Oblast hlavy

Časté potíže v oblasti hlavy

migrényCNS, paměťpotíže očípotíže s vlasypotíže s pletí
Oblast hrudi

Časté potíže v oblasti hrudi

plicní infekcealergie, astma, bronchitidazadýchávánícysty v prsou
Oblast břicha

Časté potíže v oblasti břicha

žaludekslinivkajátrapotíže s vyprazdňovánímgynekologické potíže

PERALGIN – KOMPLEXNÍ PŘÍSTUP K PŘEHNANÝM REAKCÍM IMUNITNÍHO SYSTÉMU


Jaro je v plném proudu a alergických projevů přibývá jako hub po dešti. Často se setkáváme především s problematikou slzení a pálení očí a nejrůznějšími svědivými kožními ložisky. Je to pravděpodobně důsledek současného zatížení jater a sleziny v tomto roce a celkově zvýšené citlivosti až přecitlivělosti k vnějším i vnitřním podnětům, která úzce souvisí s problematikou prvku Země. Výskyt nejrůznějších alergických onemocnění se dlouhodobě (i bez těchto energetických zátěží) pohybuje kolem vysokých 20 %, což znamená, že nějakou formou přecitlivělosti imunitního systému trpí každý pátý člověk světové populace. Je dost pravděpodobné, že právě letos se alergie může projevit i u jedinců, kteří s ní nikdy problém neměli. Není hned nutné propadat panice a zbrojit se antihistaminiky, splašený imunitní systém je možné přivést k rozumu pomocí přípravku Peralgin. Vyvážené složení Peralginu (brutnák lékařský, kozlík lékařský, hořčík) se totiž nezaměřuje pouze na “krocení” imunitních reakcí, ale harmonizuje současně i hormonální a nervový systém, díky čemuž alergické reakce pouze nepotlačuje, ale odstraňuje jejich příčinu.

Peralgin se může pochlubit mimořádně bohatým obsahem přírodních antioxidantů (bioflavonoidy), které jsou obsažené ve výtažcích z perily křovité, cordycepsu (housenice čínské) a semínek vinných hroznů. Tyto přírodní látky mají pod-le vědeckých výzkumů v prvé řadě schopnost chránit organismus před účinky volných radikálů, které se prokazatelně podílejí na vyvolání alergické reakce, a v druhé řadě snižovat sekreci alergických mediátorů z alergenem aktivovaných imunitních buněk a díky tomu zmírnit projevy již propuknuvší alergické reakce (svědění sliznic, slzení, otoky, zúžení průdušek, tvorba hlenu, zánět,…). Významnou roli hraje Peralgin i při řešení kožních alergických projevů jako je svědění a zčervenání kůže, atopický ekzém a nejrůznější vyrážky, a to nejen díky vysokému obsahu anti-oxidantů, ale i díky přítomnosti nenasycených mastných kyselin – gama–linolenové a alfa–linolenové z perily a brutnáku. Tyto kyseliny mají výrazný protizánětlivý potenciál a podporují regeneraci buněk.

Peralgin nabízí opravdu komplexní přístup k řešení problematiky nejrůznějších typů alergických projevů. Ale nejen to, uplatní se skvěle i při odstraňování bolesti (bolest hlavy, při menstruaci), zvýšení celkové psychické vyrovnanosti, při únavě, nedostatku energie, při nevolnosti a svalových křečích, vhodný je při úpravě menstruačního cyklu a u menopauzálních potíží.

Mgr. Tereza VIKTOROVÁ


<< zpět

Nákupní košík
Akční slevy

AKCE 

VÁNOČNÍ AKCE

NOVINKA - SPIRON AIR

POSÍLENÍ IMUNITY

AKCE ČAJE

Součástí nákupu je bezplatná KONZULTACE Vašich zdravotních obtíží a PORADENSTVÍ prostřednictvím e-mailu nebo telefonu.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

více

Jsem jin nebo jang konstituce?

Jsem jin nebo jang konstituce?

Otestujte se - jaký jste konstituční typ!

více
Rada pro toto období

Rada pro podzimní období

Rada pro podzimní období

V podzimním období se téměř každý setká se zdánlivě banální, běžnou nemocí- chřipkou. Začne nastydnutím, rýmou, pokračuje únavou, schváceností, teplotou, kašlem...po bolesti zubů prý druhá nejčastější nemoc na světě. Bývá často podceňovaná, přechozená a nedostatečně vyléčená. Bohužel může vyústit ve více závažné potíže typu chronických zánětů ( ledvin, kloubů..), různé komplikace ( zápaly plic), v horším případě nás může dlouhodobě provázet (např.v podobě revmatoidní artitidy), léčení je poté komplikované a obtížné.

více
Facebook Copyright © 2002 - 2012 McRAI s.r.o.
Real application for internet