Oblast hlavy

Časté potíže v oblasti hlavy

migrényCNS, paměťpotíže očípotíže s vlasypotíže s pletí
Oblast hrudi

Časté potíže v oblasti hrudi

plicní infekcealergie, astma, bronchitidazadýchávánícysty v prsou
Oblast břicha

Časté potíže v oblasti břicha

žaludekslinivkajátrapotíže s vyprazdňovánímgynekologické potíže

Odpočiňte si – vezměte lázeň!


Blahodárné účinky koupelí na tělo i duši jsou známé již od nepaměti. Očišťují, prokrvují a relaxují unavené tělo a povznášejí na duchu. V produktové nabídce firmy Energy jsou hned dvě koupelové přísady, jejichž kombinace přináší značné výhody právě v tomto roce Hliněné krysy. Biotermal – koupelová sůl ze slovenského termálního vřídla Podhájska je velmi bohatým zdrojem minerálních látek, které zvyšují osmotický tlak a podporují vyplavování toxických látek z těla. Navíc náleží k prvku Voda, stejně jako Krysa, vládkyně tohoto roku. Balneol – humátová koupel s éterickými oleji vyživuje a hydratuje pokožku a působí protizánětlivě na všechny vnější i vnitřní problémy. Navíc náleží k prvku Země, prvku s nímž se právě letošní Krysa zasnoubila. Kombinací těchto dvou koupelových přísad dosáhnete jednak harmonického spojení Vody a Země, které bude rezonovat se silami Univerza, a zároveň tím synergicky posílíte účinky jednotlivých koupelových přísad. Koupel v Balneolu a Biotermalu má větší detoxikační, léčebné i relaxační účinky.

Mgr. Tereza VIKTOROVÁ


<< zpět

Nákupní košík
Akční slevy

AKCE 

LEDNOVÁ AKCE

NOVINKA - SPIRON AIR

POSÍLENÍ IMUNITY

 

Součástí členství v klubu Energy je bezplatná KONZULTACE Vašich zdravotních obtíží a PORADENSTVÍ prostřednictvím e-mailu nebo telefonu.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

více

Jsem jin nebo jang konstituce?

Jsem jin nebo jang konstituce?

Otestujte se - jaký jste konstituční typ!

více
Rada pro toto období

Rada pro zimní období

Rada pro zimní období

V zimním období, kdy nás provází chlad a vlhko, začíná pro naše tělo zátěž na ledviny a močový měchýř. Právě tyto orgány, patřící podle TČM k prvku voda, logicky nemají rády zimu a vlhko. V ohrožení však jsou i systémy s nimi související. Zajímavá je vazba na celý opěrný aparát, trpí naše páteř, klouby, které mohou natékat a pobolívat.

více
Facebook Copyright © 2002 - 2012 McRAI s.r.o.
Real application for internet