Oblast hlavy

Časté potíže v oblasti hlavy

migrényCNS, paměťpotíže očípotíže s vlasypotíže s pletí
Oblast hrudi

Časté potíže v oblasti hrudi

plicní infekcealergie, astma, bronchitidazadýchávánícysty v prsou
Oblast břicha

Časté potíže v oblasti břicha

žaludekslinivkajátrapotíže s vyprazdňovánímgynekologické potíže

Kazuistika - Gynex


V naší nové rubrice bychom vás rádi seznamovali s neobvyklými případy z bohaté praxe našich lékařů, poradců a terapeutů, s popisy průběhů onemocnění, podanými přípravky, dávkováním a reakcí na ně. Doufáme, že zde najdete dobré rady, pomoc nebo inspiraci i pro sebe. NEOBVYKLÉ OTĚHOTNĚNÍ PO GYNEXU Pacientka L. N., ročník 1967, udávala problémy s otěhotněním, navštěvovala neúspěšně i centrum pro asistovanou reprodukci. Potom ale dvakrát otěhotněla, v letech 1989 a 1992 se jí narodili dva zdraví chlapci. Od roku 1997 se léčila hormonálními tabletami Provera, ale přibrala 10 kg za rok, toužila po dalším dítěti. Při vyšetření manžela byla zjištěna porucha plodnosti. Doporučovanou metodu oplodnění asistované reprodukce žena odmítá. Je u ní diagnostikován tzv. syndrom polycystických ovarií, doporučena hormonální antikoncepce (Diane 35) k potlačení metabolických nežádoucích efektů. Při vyšetření v prosinci 2004 byla na ultrazvuku zjištěna nadměrně vysoká děložní sliznice, která je rizikem pro silné krvácení a také prekancerózní (předrakovinné) stavy. Protože pacientka měla již v minulosti dobrou zkušenost s Gynexem, začali jsme s jeho podáváním v dávce 3x 9 kapek a k tomu fytoestrogeny (Estrovone). 1. 2. 2005 pak žena přichází s pozitivním těhotenským testem. Těhotenství mělo normální průběh, narodilo se krásné zdravé donošené dítě. Tento případ dokumentuje silný harmonizující účinek Gynexu, který byl nasazen k potlačení dlouhodobé těžší hormonální poruchy a vedl v krátké době k překvapivému otěhotnění, v nějž ani pacientka, ani lékař nedoufali.

MUDr. Bohdan HALTMAR


<< zpět

Nákupní košík
Akční slevy

AKCE 

LEDNOVÁ AKCE

NOVINKA - SPIRON AIR

POSÍLENÍ IMUNITY

 

Součástí členství v klubu Energy je bezplatná KONZULTACE Vašich zdravotních obtíží a PORADENSTVÍ prostřednictvím e-mailu nebo telefonu.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

více

Jsem jin nebo jang konstituce?

Jsem jin nebo jang konstituce?

Otestujte se - jaký jste konstituční typ!

více
Rada pro toto období

Rada pro zimní období

Rada pro zimní období

V zimním období, kdy nás provází chlad a vlhko, začíná pro naše tělo zátěž na ledviny a močový měchýř. Právě tyto orgány, patřící podle TČM k prvku voda, logicky nemají rády zimu a vlhko. V ohrožení však jsou i systémy s nimi související. Zajímavá je vazba na celý opěrný aparát, trpí naše páteř, klouby, které mohou natékat a pobolívat.

více
Facebook Copyright © 2002 - 2012 McRAI s.r.o.
Real application for internet