Oblast hlavy

Časté potíže v oblasti hlavy

migrényCNS, paměťpotíže očípotíže s vlasypotíže s pletí
Oblast hrudi

Časté potíže v oblasti hrudi

plicní infekcealergie, astma, bronchitidazadýchávánícysty v prsou
Oblast břicha

Časté potíže v oblasti břicha

žaludekslinivkajátrapotíže s vyprazdňovánímgynekologické potíže

Flavocel – zdroj nenahraditelného vitaminu a ochrana močového traktu


Flavocel je kombinací levotočivé kyseliny askorbové a extraktu ibišku súdánského. Extrakt je zdrojem bioflavonoidů které s vitaminem C vytvářejí vysoce biologicky aktivní komplex. Vitamin C se totiž díky komplexu s bioflavonoidy nevyloučí z těla tak rychle a může být využíván postupně. Lidské tělo si vitamin sice nedokáže samo vyrobit, zato ho potřebuje soustavně v poměrně velkém množství. Vitamin C je především velmi účinný antioxidant, který chrání buňky před poškozením volnými radikály, jedovatými zplodinami a rakovinotvornými látkami, které jsou nedílnou součástí našeho průmyslem přeplněného života. Čím větší je celkové zatížení organismu toxickými látkami (např. lidé žijící v oblastech zasažených exhaláty, kuřáci, ženy užívající hormonální antikoncepci, atd.) tím je vyšší potřeba vitamínu C. V takových případech je třeba podávat tabletu Flavocelu alespoň 2x denně.  Vitamín C se také uplatňuje při syntéze kolagenu a má zásadní vliv na obnovu vazivovýh tkání, tvorbu chrupavek, kostí, pokožky a cévních stěn. Dále má vitamin ochranný vliv na kardiovaskulární systém, brání rozvoji aterosklerózy a podporuje tvorbu červených krvinek. Flavocel není ovšem zdaleka jen “dobrý vitamin”, který zvyšuje odolnost organismu, podporuje hojení, zvyšuje výkonnost a zpomaluje stárnutí. Právě díky kombinaci s ibiškem súdánským se škála uplatnění tohoto produktu rozšířila zejména o příznivé působení na problematiku močových cest. Flavocel tedy nachází svoje uplatnění nejen při respiračních onemocněních, po ztrátách krve a potřebě regenerace tkáně (např. menstruace, úraz, krvácení z nosu, krvácivost dásní, vytržení zubu), bolestech kloubů a jako prostředek proti celkové slabosti, ale pomůže i při akutním zánětu močových cest a močového měchýře. Tyto běžné urologické problémy jsou v zimních měsících častou zdravotní komplikací, protože více než ve kterémkoli jiném ročním období hrozí prochladnutí od nohou (počátek meridiánu močového měchýře). Pokud tedy trpíte na urologické záněty a navíc chcete účinně bojovat s vráskami a zvýšit svoji energii, užívejte 1 tabletu Flavocelu denně a udržujte svoje nohy v teple.

Mgr. Tereza VIKTOROVÁ


<< zpět

Nákupní košík
Akční slevy

AKCE 

LEDNOVÁ AKCE

NOVINKA - SPIRON AIR

POSÍLENÍ IMUNITY

 

Součástí členství v klubu Energy je bezplatná KONZULTACE Vašich zdravotních obtíží a PORADENSTVÍ prostřednictvím e-mailu nebo telefonu.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

více

Jsem jin nebo jang konstituce?

Jsem jin nebo jang konstituce?

Otestujte se - jaký jste konstituční typ!

více
Rada pro toto období

Rada pro zimní období

Rada pro zimní období

V zimním období, kdy nás provází chlad a vlhko, začíná pro naše tělo zátěž na ledviny a močový měchýř. Právě tyto orgány, patřící podle TČM k prvku voda, logicky nemají rády zimu a vlhko. V ohrožení však jsou i systémy s nimi související. Zajímavá je vazba na celý opěrný aparát, trpí naše páteř, klouby, které mohou natékat a pobolívat.

více
Facebook Copyright © 2002 - 2012 McRAI s.r.o.
Real application for internet