Oblast hlavy

Časté potíže v oblasti hlavy

migrényCNS, paměťpotíže očípotíže s vlasypotíže s pletí
Oblast hrudi

Časté potíže v oblasti hrudi

plicní infekcealergie, astma, bronchitidazadýchávánícysty v prsou
Oblast břicha

Časté potíže v oblasti břicha

žaludekslinivkajátrapotíže s vyprazdňovánímgynekologické potíže

ENERGY NABÍZÍ ŘEŠENÍ


Z přípravků Energy mám dlouholeté vynikající zkušenosti s kombinací Korolenu a Stimaralu. Složení Korolenu (mimo jiné jinan, třezalka, bělotrn) kromě vlivu na oběhový systém přímo ovlivňuje činnost mozku a centrálního nervového systému vůbec. Stimaral je předurčen pro lepší přizpůsobení organismu zvýšené psychické námaze a jeho bioinformační složka přímo ruší negativní informace a vyvolává zpětný regenerační proces řídicích center nervového systému.

Existují důkazy o tom, že mozek je jedním z činitelů, které přímo řídí náš imunitní systém. Při jeho dlouhodobé špatné funkci dochází ke zhroucení imunity – únavovému syndromu, alergiím, autoimunitním nemocem (lupénka, revmatoidní artritida, Crohnova nemoc, Bechtěrevova nemoc a další); 20–30 let trvající neléčený bazální stres je jedním z faktorů vyvolávajících rakovinné bujení. Proto je důležité počáteční poruchy psychiky (únava, nespavost, nervozita, vyčerpanost, psychosomatické projevy) nepodceňovat a začít je neprodleně řešit. Výborným pomocníkem v tomto směru je Supertronic. Pacient například udává zažívací potíže nebo bolesti páteře. Je-li příčina v poruše dráhy žlučníku, jater, střeva, močového měchýře či ledviny, vytestujeme Regalen nebo Renol. Často se ale stává, že porucha je na dráze centrálního nervového systému a vytestuje se Korolen. Zde je nejvýše pravděpodobné, že se jedná o psychosomatizaci a příčina tkví v nesprávném fungování mozku. Užívání Korolenu téměř vždy odstraní somatické potíže a po kontrole v odstupu 2–3 měsíců je energie na nervové dráze upravena rovněž. Z dalších přípravků Energy se mi v případě psychických potíží osvědčil King Kong, zejména dominuje-li fyzická slabost, dále Peralgin, který obsahuje mimo jiné hořčík a valeriánu (kozlík lékařský).

Z novějších přípravků bych doporučil Imunosan, který podporuje celkovou obranyschopnost organismu a dodává energii při fyzické i psychické vyčerpanosti.

Závěrem si shrňme, jak se psychické únavě bránit. V prvé řadě je nutné upravit životosprávu – složení stravy, nepřejídat se, zvýšit pohybovou aktivitu, a zejména vyloučit ze svého života zbytečné stresy – nezabývat se nepodstatným a podstatné věci řešit včas. 1–2x ročně bych každému doporučil z preventivních důvodů využívat 1 lahvičku Korolenu, i když máte pocit plného zdraví. Posílí energii meridiánu nervového systému a zvýší kapacitu mozkových buněk ke zpracovávání informací z okolí.

MUDr. Vojtěch TOGNER,
KC Energy Ostrava–Zábřeh


<< zpět

Nákupní košík
Akční slevy

AKCE 

LEDNOVÁ AKCE

NOVINKA - SPIRON AIR

POSÍLENÍ IMUNITY

 

Součástí členství v klubu Energy je bezplatná KONZULTACE Vašich zdravotních obtíží a PORADENSTVÍ prostřednictvím e-mailu nebo telefonu.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

více

Jsem jin nebo jang konstituce?

Jsem jin nebo jang konstituce?

Otestujte se - jaký jste konstituční typ!

více
Rada pro toto období

Rada pro zimní období

Rada pro zimní období

V zimním období, kdy nás provází chlad a vlhko, začíná pro naše tělo zátěž na ledviny a močový měchýř. Právě tyto orgány, patřící podle TČM k prvku voda, logicky nemají rády zimu a vlhko. V ohrožení však jsou i systémy s nimi související. Zajímavá je vazba na celý opěrný aparát, trpí naše páteř, klouby, které mohou natékat a pobolívat.

více
Facebook Copyright © 2002 - 2012 McRAI s.r.o.
Real application for internet