Oblast hlavy

Časté potíže v oblasti hlavy

migrényCNS, paměťpotíže očípotíže s vlasypotíže s pletí
Oblast hrudi

Časté potíže v oblasti hrudi

plicní infekcealergie, astma, bronchitidazadýchávánícysty v prsou
Oblast břicha

Časté potíže v oblasti břicha

žaludekslinivkajátrapotíže s vyprazdňovánímgynekologické potíže

Biomultivitamin (nyní Vitaflorin) proti kouření!


Spolupracujete se společností Prostop...

V lednu 2008 mne oslovili zástupci firmy Prostop, která zahajovala svoji aktivitu v ČR. Podstatou léčby, kterou nabízí, je laserová stimulace akupunkturních bodů v rámci metody účinné při odvykání kouření. Projekt jsem považovala za velmi smysluplný a ráda jsem souhlasila s nabídkou. Jde o léčbu závislosti, což není jednoduchý problém. Vyžaduje spolupráci pacienta, změnu životních rituálů, trénink vůle – pro klienty je to nelehké, někdy dost stresující období. s úpravou životosprávy jim doporučujeme pohybovou aktivitu a činnosti, které přinesou pozitivní náladu a myšlení.

U pacientů se vám osvědčilo podávání Biomultivitaminu (pozn. nyní s názvem Vitaflorin).

V čem tkví jeho příznivý účinek?

Jako doplňkovou terapii jsme zvolili Biomultivitamin (Vitaflorin), protože obsahuje komplex vitaminů přispívající k urychlení detoxikace organismu, posílení imunitního systému a vykazuje také antistresový účinek. Podle našich zkušeností i reakcí našich klientů je s touto podpůrnou terapií velká spokojenost. Společnost Prostop má svou mateřskou organizaci v Holandsku, a i zde se užívají jako doplňková léčba multivitaminové doplňky stravy.

Proč právě produkt Energy a jaké dávkování Biomultivitaminu (Vitaflorinu) v této indikaci doporučujete?

S produkty Energy mám velmi dobré osobní zkušenosti – užívala jsem Renol a Vironal. i všichni členové mojí rodiny si je chválí. Vyznávám zásady tradiční čínské medicíny, a protože Biomultivitamin (Vitaflorin) obsahuje čistě přírodní zdroje vitaminů (rakytník řešetlákový, aloe vera, granátovník obecný…) a nezatěžuje lidský organismus, přijde mi pro kuřáky obzvlášť vhodný. V prvním týdnu podávání dávkujeme 3x denně 1 kapsli, potom již stačí 1 kapsle denně.

MUDr. Kateřina HIMMELOVÁ


<< zpět

Nákupní košík
Akční slevy

AKCE 

LEDNOVÁ AKCE

NOVINKA - SPIRON AIR

POSÍLENÍ IMUNITY

 

Součástí členství v klubu Energy je bezplatná KONZULTACE Vašich zdravotních obtíží a PORADENSTVÍ prostřednictvím e-mailu nebo telefonu.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

více

Jsem jin nebo jang konstituce?

Jsem jin nebo jang konstituce?

Otestujte se - jaký jste konstituční typ!

více
Rada pro toto období

Rada pro zimní období

Rada pro zimní období

V zimním období, kdy nás provází chlad a vlhko, začíná pro naše tělo zátěž na ledviny a močový měchýř. Právě tyto orgány, patřící podle TČM k prvku voda, logicky nemají rády zimu a vlhko. V ohrožení však jsou i systémy s nimi související. Zajímavá je vazba na celý opěrný aparát, trpí naše páteř, klouby, které mohou natékat a pobolívat.

více
Facebook Copyright © 2002 - 2012 McRAI s.r.o.
Real application for internet