Oblast hlavy

Časté potíže v oblasti hlavy

migrényCNS, paměťpotíže očípotíže s vlasypotíže s pletí
Oblast hrudi

Časté potíže v oblasti hrudi

plicní infekcealergie, astma, bronchitidazadýchávánícysty v prsou
Oblast břicha

Časté potíže v oblasti břicha

žaludekslinivkajátrapotíže s vyprazdňovánímgynekologické potíže

Balneol a Fytomineral – Ideální kombinace pro regeneraci vašich sil a pohlazení pro tělo


Tématem měsíce února je rozhodně regenerace. Nejlépe celková, úplná a důkladná. Abychom příští měsíc mohli podporovat činnost jater, aby lépe čistila krev, která se nám možná přes zimu zanesla hitparádou tuků a cukrů, měli bychom nejdříve vybavit tělo potřebnými stavebními kameny. Kovové i nekovové minerální ionty tvoří totiž ve vašem těle vyvážené prostředí - homeostázu, která je nezbytná pro správné fungování všech metabolických pochodů v těle.

Optimálním zdrojem všech potřebných iontů, které jsou součástí enzymů a hormonů, jež udržují naše tělo v chodu, je produkt Fytomineral. Vyvážený přísun dobře vstřebatelných minerálů je nezbytný pro každého v každém věku, ale v některém období života je obzvláště důležitý. V období růstu, těhotenství, při kojení, menopauze, ve stáří a při velké fyzické či psychické zátěži může nedostatek minerálů způsobovat zbytečné zdravotní komplikace.

Zatímco Fytomineral dokáže pomoci s “rekonstrukcí” zevnitř, zvenku se o vás postará Balneol. Díky humátu a kyselině jantarové regeneruje pokožku, podporuje její prokrvování a tím i odvod toxických látek z hlubších podkožních vrstev. Pro lepší pocit můžete do koupele přidat 10 kapek Fytomineralu, popřípadě Fytomineral zamíchat do jakéhokoli tělového mléka, které používáte po koupeli.

A nezapomínejte, že dostatek vody (jak uvnitř, tak zevně) je nesmírně důležitý i v letošním ohnivém roce. Voda je totiž to jediné, co dokáže plameny udržet pod kontrolou.

Mgr. Tereza Viktorová


<< zpět

Nákupní košík
Akční slevy

AKCE 

LEDNOVÁ AKCE

NOVINKA - SPIRON AIR

POSÍLENÍ IMUNITY

 

Součástí členství v klubu Energy je bezplatná KONZULTACE Vašich zdravotních obtíží a PORADENSTVÍ prostřednictvím e-mailu nebo telefonu.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

více

Jsem jin nebo jang konstituce?

Jsem jin nebo jang konstituce?

Otestujte se - jaký jste konstituční typ!

více
Rada pro toto období

Rada pro zimní období

Rada pro zimní období

V zimním období, kdy nás provází chlad a vlhko, začíná pro naše tělo zátěž na ledviny a močový měchýř. Právě tyto orgány, patřící podle TČM k prvku voda, logicky nemají rády zimu a vlhko. V ohrožení však jsou i systémy s nimi související. Zajímavá je vazba na celý opěrný aparát, trpí naše páteř, klouby, které mohou natékat a pobolívat.

více
Facebook Copyright © 2002 - 2012 McRAI s.r.o.
Real application for internet