Oblast hlavy

Časté potíže v oblasti hlavy

migrényCNS, paměťpotíže očípotíže s vlasypotíže s pletí
Oblast hrudi

Časté potíže v oblasti hrudi

plicní infekcealergie, astma, bronchitidazadýchávánícysty v prsou
Oblast břicha

Časté potíže v oblasti břicha

žaludekslinivkajátrapotíže s vyprazdňovánímgynekologické potíže

Audiron – “malý velký” pomocník proti bolesti, zánětu a svědění


Audiron patří mezi jeden z prvních přípravků, které firma Energy vyvinula. Na trhu je tedy již řadu let a za tu dobu si získal spoustu vděčných a věrných příznivců. Je zajímavé, že ačkoli se o něm velmi málo mluví, jeho obliba je podivuhodně stabilní. Audiron si reklamu patrně dělá sám, což svědčí o jeho vysoké kvalitě a účinnosti zvolené bylinné kompozice. Složení Audironu má silné protizánětlivé účinky, likviduje původce virové i bakteriální infekce a zároveň působí hojivě na kůži i sliznice. Z hlediska čínské medicíny patří k prvku Kov, který je zosobněním čistoty a sterility. Audiron se osvědčuje zejména při léčbě široké škály problémů s ušima a sluchem. Působí proti svědění zevního zvukovodu, hučení a zaléhání v uších a také při nedoslýchavosti. Nejčastější uplatnění nachází především u dětských zánětů středního ucha, které je díky anatomicky kratší a užší Eustachově trubici k zánětům výrazně náchylnější než střední ucho dospělého člověka. Leckterá maminka je Audironu vděčná za utišení pláče svého děťátka, které se v noci budí bolestí oušek. Řada rodičů také popisuje, že díky zázračně rychlé účinnosti Audironu nemuseli podstupovat se svým dítětem tolik nepříjemné píchání ušního bubínku. Píchání ušního bubínku není totiž zdaleka jen nepříjemné a bolestivé, ale při opakovaném zákroku mohou srůsty na bubínku způsobovat zhoršení sluchu, které pak dítě provází i do dospělosti. Protizánětlivé působení Audironu lze úspěšně využít i při jakémkoli nachlazení, rýmě či zduření mízních uzlin. Je vhodné jím potírat krk a šíji, oblast podčelistních a krčních uzlin a za ušima a nos vytírat navlhčeným tamponkem. Při rýmě a zduření sliznic jej lze nakapat do vroucí vody a použít k inhalaci, která uvolní dutiny a zklidní podrážděné sliznice. Při bolestech a zánětech zubů a stejně tak při kašli a bolestech v krku lze Audiron použít i vnitřně, zředěný ve formě kloktadla. Audiron lze dokonce využít i při svědění a vaginálním výtoku v počátečním stadiu nebo jako prevenci proti infekci po návštěvě veřejného koupaliště – stačí nakapat několik kapek na spodní prádlo. Velmi dobře se Audiron hodí na ošetření hnisavých mokvavých vřídků, bradavic a oparů. Audiron patrně trpí syndromem velmi dobrého pracovníka, který je konstantně natolik dobrý, že už se o tom ani nikdo nezmiňuje, obrazné poplácání po zádech si opravdu zaslouží: “Jde ti to dobře, hochu, jsme na tebe hrdí, jen tak dál!”.

Mgr. Tereza VIKTOROVÁ


<< zpět

Nákupní košík
Akční slevy

AKCE 

LEDNOVÁ AKCE

NOVINKA - SPIRON AIR

POSÍLENÍ IMUNITY

 

Součástí členství v klubu Energy je bezplatná KONZULTACE Vašich zdravotních obtíží a PORADENSTVÍ prostřednictvím e-mailu nebo telefonu.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

více

Jsem jin nebo jang konstituce?

Jsem jin nebo jang konstituce?

Otestujte se - jaký jste konstituční typ!

více
Rada pro toto období

Rada pro zimní období

Rada pro zimní období

V zimním období, kdy nás provází chlad a vlhko, začíná pro naše tělo zátěž na ledviny a močový měchýř. Právě tyto orgány, patřící podle TČM k prvku voda, logicky nemají rády zimu a vlhko. V ohrožení však jsou i systémy s nimi související. Zajímavá je vazba na celý opěrný aparát, trpí naše páteř, klouby, které mohou natékat a pobolívat.

více
Facebook Copyright © 2002 - 2012 McRAI s.r.o.
Real application for internet