Oblast hlavy

Časté potíže v oblasti hlavy

migrényCNS, paměťpotíže očípotíže s vlasypotíže s pletí
Oblast hrudi

Časté potíže v oblasti hrudi

plicní infekcealergie, astma, bronchitidazadýchávánícysty v prsou
Oblast břicha

Časté potíže v oblasti břicha

žaludekslinivkajátrapotíže s vyprazdňovánímgynekologické potíže

10× účinný Spiron


  1. PREVENCE NÁKAZY – Nejznámější použití Spironu spočívá v jeho aplikaci na oděv při pobytu v místech s vyšším rizikem nákazy, na pracovišti, ve škole, obchodech či veřejné dopravě. V prostředí éterických olejů choroboplodné zárodky, viry i bakterie umírají, jelikož je pro ně agresivní.
  2. DEZINFEKCE RAN – Antiseptické působení silic čistí rány, preventivně působí proti zánětu a podporuje hojení. Spiron je vhodné použít na všechny drobné povrchové rány a hnisavé abscesy, nehodí se na kůži suchou a podrážděnou. S opatrností lze Spiron aplikovat i na poševní sliznici (z dálky) pro podporu hojení poporodních poranění.
  3. ZÁSTAVA KRVÁCENÍ – Řezné krvácející rány je taktické postříkat Spironem hned zpočátku (pokud rána není příliš hluboká), kůže se ihned zcelí.
  4. OČISTA RUKOU – Špinavé a upocené ruce zbaví Spiron bakterií, což lze využít zejména v přírodě, a máte-li nedostatek vody. Čisté ruce Spiron příjemně deodoruje.
  5. OČISTA VZDUCHU – Éterické silice čistí vzduch a zbavují ho choroboplodných zárodků. Celkově zpříjemňují atmosféru.
  6. REPELENT – Komáry, klíšťata a pavouky vůně Spironu odpuzuje. Zakousnuté klíště postříkané Spironem se snadněji pustí.
  7. SPÁNEK – Spiron především napomáhá klidnému usínání. Je vhodný pro děti od nejútlejšího věku.
  8. ZKLIDNĚNÍ PSYCHIKY – Řada ve Spironu obsažených silic vykazuje mírně sedativní a zklidňující účinky, posiluje nervovou soustavu a napomáhá soustředění. Působí antidepresivně a zlepšuje náladu.
  9. OSVĚŽENÍ – Spiron je ten nejlepší parfém do auta. Zlepšuje bdělost a soustředění a občerstvuje mysl. Navíc je na cestách praktický i z mnoha jiných důvodů. Ideální prostředek k rychlému odstranění únavy.
  10. OCHRANA AURY – Spiron lze použít jako energetický štít

Mgr. Tereza VIKTOROVÁ


<< zpět

Nákupní košík
Akční slevy

AKCE 

LEDNOVÁ AKCE

NOVINKA - SPIRON AIR

POSÍLENÍ IMUNITY

 

Součástí členství v klubu Energy je bezplatná KONZULTACE Vašich zdravotních obtíží a PORADENSTVÍ prostřednictvím e-mailu nebo telefonu.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

více

Jsem jin nebo jang konstituce?

Jsem jin nebo jang konstituce?

Otestujte se - jaký jste konstituční typ!

více
Rada pro toto období

Rada pro zimní období

Rada pro zimní období

V zimním období, kdy nás provází chlad a vlhko, začíná pro naše tělo zátěž na ledviny a močový měchýř. Právě tyto orgány, patřící podle TČM k prvku voda, logicky nemají rády zimu a vlhko. V ohrožení však jsou i systémy s nimi související. Zajímavá je vazba na celý opěrný aparát, trpí naše páteř, klouby, které mohou natékat a pobolívat.

více
Facebook Copyright © 2002 - 2012 McRAI s.r.o.
Real application for internet